دوشنبه, 01 خرداد, 1396
ثبت نام

شما در اين صفحه هستيد >> خانه  


اخبار و رویدادهای جدید

علاقمندان می توانند جهت همکاری، فرم موجود را تکمیل و ایمیل نمایند.
شنبه 08 مهر 1395
راه اندازی صفحات مجازی برای ارتباط بیشتر با ما
شنبه 25 تیر 1395
https://telegram.me/DrPoursharifi
شنبه 04 خرداد 1395
ویژه مطالعه، به تفکیک متخصصان و عموم (به توضیح مقابل گروه توجه شود)
19
نکاتی کوتاه درباره دیدگاه نظریه چهارچوب رابطه‌ای (RFT)  نسبت به زبان
چکیده:   متیو ویلیت، استیون هِیز، جنیفر ویلیت و استیون هِیز ترجمه: علی فیضی این متن به سفارش مرکز خدمات روان‌شناسی و مشاوره زندگی ترجمه شده است. ما از واژه زبان برای اشاره به رفتار آموخته شده ساختن رابطه‌های نمادین و پاسخ به این رابطه‌ها استفاده می‌کنیم. این رفتار خاص است چون شوه ... ادامه »
19
فرار از چرخه غذا خوردن هیجانی
چکیده: جیسون لیلیس مترجم: علی فیضی این متن به سفارش مرکز خدمات روان‌شناسی و مشاوره زندگی ترجمه‌شده است. پسر من اخیراً احتیاج به یک عمل جراحی داشت. عمل موفقیت‌آمیز بود و او به‌خوبی بهبود پیدا کرد؛ بااین‌حال آزمایش‌های پزشکی به نظر بی‌پایان، خود عمل جراحی و یک هفته بعد از عمل در بیمارستان ماندن تجربه و... ادامه »
18
اگر کسی از شما بپرسد چند کیلو هستید راستش را می‌گویید؟
چکیده: جیسون لیلیس مترجم: علی فیضی این متن به سفارش مرکز خدمات روان‌شناسی و مشاوره زندگی ترجمه‌شده است. اجازه بدهید یک سؤال نامناسب از شما بپرسم: چند کیلو هستید؟ حالا به ذهن شما یک عدد آمده است. بگذارید سؤال دیگری بپرسم: اگر این سؤال را یک فرد آشنا با تمسخر بپرسد آن عدد چقدر می‌شود؟ اگر یک عضو خانواده بپرسد چطور؟ ا... ادامه »
17
برای افزایش سلامتی خود سه دقیقه وقت بگذارید
چکیده: جیسون لیلیس مترجم: علی فیضی این متن به سفارش مرکز خدمات روان‌شناسی و مشاوره زندگی ترجمه‌شده است در صدسال گذشته حالت نشسته‌ بودن در جامعه انسانی رفته‌رفته بیشتر شده است. پیشرفت‌های فوق‌العاده در فناوری پیوسته نیاز ما به قدم زدن یا حمل چیزها برای انجام دادن کارها را کاهش داده است. من اغلب مواقع روز جل... ادامه »
15
غلبه بر غذا خوردن هیجانی
چکیده: جیسون لیلیس مترجم: علی فیضی این متن به سفارش مرکز خدمات روان‌شناختی و مشاوره زندگی ترجمه‌شده است. یک نکته مهم درباره غذا خوردن هیجانی این است که اغلب اوقات به‌طور خودکار اتفاق می‌افتد. نمی‌توانید بگویید که با همسرم دعوا کردم و حالا دارم خودم را مشاهده می‌کنم که رفته‌ام سراغ گنجه غذا و می‌خ... ادامه »
10
ادراک و ورزش
چکیده: ادراک شما از ورزش چگونه روی آنچه می‌خورید اثر می‌گذارد؟ دکتر جیسون لیلیس مترجم: علی فیضی این متن به سفارش مرکز خدمات روان‌شناسی و مشاوره زندگی ترجمه شده است آیا ورزش را مثل یک کار سخت و طاقت‌فرسا می‌بینید؟ یا شبیه یک تکلیف کاری که باید علی‌رغم تمایل شما انجام بشود؟ اگر این‌طور است احتمال ... ادامه »
08
داغ ننگ درهم‌شکسته بودن
چکیده: جیسون لیلیس مترجم: علی فیضی این متن به سفارش مرکز خدمات روان‌شناسی و مشاوره زندگی ترجمه شده است. اگر چاق هستید دنیای جای سختی برای زندگی کردن است. علی‌رغم که همه می‌گویند در ارتباط با آدم چاق و غیر چاق تبعیضی قائل نمی‌شوند کوهی از شواهد نشان می‌دهد افراد چاق به‌طور مکرر مسخره می‌شوند و به‌... ادامه »
09
غذا خوردن با بی‌توجهی برای سلامتی شما مضر است
چکیده: توجه آگاهانه در حین غذا خوردن می‌تواند به شما کمک کند تا عادت‌های غذایی سالم‌تری داشته باشید. جیسون لیلیس مترجم: علی فیضی این متن به سفارش مرکز خدمات روان‌شناسی و مشاوره زندگی ترجمه‌شده است. من و همسرم متوجه شده‌ایم وقتی در برابر تلویزیون نشسته‌ایم کیفیت و کمیت غذا خوردنمان با موقعی که سر... ادامه »
07
افزایش فعالیت جسمانی با استفاده مؤثر از اهداف و ارزش‌ها
چکیده: دکتر جیسون لیلیس مترجم: علی فیضی این متن به سفارش مرکز خدمات روان‌شناختی و مشاوره زندگی ترجمه‌شده است. من و همسر سال پیش صاحب اولین فرزند خود شدیم. انگار که طوفان به خانه ما زد و دو نفر خسته، درگیر و قطعاً کمتر سالم (اما خیلی خوشحال و رضایتمند) را پشت سر خود رها کرد. پسر ما الآن یک‌ساله شده است و ما عهد کرده&zwnj... ادامه »
06
پارادوکس پذیرش و تغییر
چکیده: تغییر رفتار سلامتی وقتی به بهترین شکل اتفاق می‌افتد که بر مینای شفقت به خود باشد. دکتر جیسون لیلیس مترجم: علی فیضی این متن به سفارش مرکز خدمات روان‌شناختی و مشاوره زندگی ترجمه‌شده است. من باور دارم که تغییر رفتار سلامتی طولانی‌مدت وقتی به بهترین شکل اتفاق می‌افتد که بر مبنای شفقت به خود و پذیرش خود... ادامه »
صفحه 10 از 27اولین   قبلی   5  6  7  8  9  [10]  11  12  13  14  بعدی   آخر   
     
دریافت گواهی ها از طریق پست کمینه

تسهیلاتی جدید برای شرکت کنندگان شهرستان ها

با توجه به اینکه گواهی شرکت در کارگاه ها با یک فاصله زمانی از سازمان نظام روانشناسی دریافت می شود بر این اساس مرکز زندگی در نظر گرفته است برای افراد متقاضی کارگاه­های آتی که مقیم شهرستان ها هستند در صورت علاقمندی آنها با اخذ وجهی، مقدمات ارسال پستی گواهی­ها را فراهم آورد.  

  
تسهیلات و تخفیف ها کمینه

 

  
فهرست و مشخصات کارگاه های اموزشی ویژه متخصصان کمینه
گروه
همان طور که قبلا اطلاع رسانی شد، دوره مقدماتی درمان مبتنی بر پذیرش و تعهد از تاریخ 1396/02/03روزهای یکشنبه از ساعت 14 الی 18 آغاز خواهد شد. افرادی که تا تاریخ 1395/12/25 در این دوره ثبت نام نمایند، از 20% تخفیف برخوردار خواهند شد.
شنبه 26 آذر 1395
  
پیوستن به دریافت کنندگان پیامک های مرکز کمینه


قابل توجه علاقمندان دریافت اخبار کارگاه های تخصصی از  طریق پیامک:

http://goo.gl/forms/jmT4vDGBFQNMUQ6E2

 

  DreamSlider کمینه
  

کلاس ها و کارگاه های آموزشی روانشناسی ویژه عموم کمینه
گروه
تاریخ برگزاری: 4 خرداد 1396 از ساعت 9 الی 13
سه شنبه 13 دی 1393
تاریخ برگزاری به محض تکمیل ظرفیت متعابلا اعلام می گردد.
دوشنبه 16 اردیبهشت 1395
تاریخ برگزاری به محض تکمیل ظرفیت اعلام می گردد.
یک شنیه 22 خرداد 1395
تاریخ شروع کلاس، به محض تکمیل ظرفیت متعاقبلا اعلام می گردد.
یک شنیه 04 شهریور 1395