چهارشنبه, 07 تير, 1396
ثبت نام

شما در اين صفحه هستيد >> خانه  


اخبار و رویدادهای جدید

پنج شنبه 22 تیر 1396
مرکز مشاوره زندگی به منظور ارتقای دانش و مهارت افراد در آستانه ازدواج دوره هایی را به صورت رایگان برگزار می نماید.
چهارشنبه 21 خرداد 1396
چهارشنبه 14 خرداد 1396
ویژه مطالعه، به تفکیک متخصصان و عموم (به توضیح مقابل گروه توجه شود)
08
وقتی به خودتان شک کردید این شش نکته را به یاد بیاورید
چکیده: گیلبرت راس عاطفه محمدصادق  (این متن به سفارش مرکز خدمات روانشناسی و مشاوره زندگی ترجمه شده است)  شک کردن به خود، چیزی است که همه ما در زندگی تجربه کرده ایم. در این مواقع این شش نکته را به خودتان یادآوری کنید:  1.شکست ها و اشتباهاتتان شما را تعریف نمی کنند  چیزی که شما را تعریف می کند پتانسیل ها و اعمال شما برای... ادامه »
03
اگر می خواهید فرزندانتان در آینده موفق باشند، اینطور با آنها صحبت کنید
چکیده:  جنی مارشال عاطفه محمدصادق  (این متن به سفارش مرکز خدمات روانشناسی و مشاوره زندگی ترجمه شده است)   وقتی بچه دار می شویم، شروع به مطالعه کتاب هایی در خصوص کودکان می کنیم، از دوستان مشاوره می گیریم یا در اینترنت به جستجو می پردازیم. بقیه هم از غریزه خود کمک می گیرند و کاری که فکر می کنند درست است انجام می دهند. در نهایت... ادامه »
01
گاهی حتی با وجود اینکه عاشق هستید، باید رها کنید
چکیده: جی هیل عاطفه محمدصادق  (این متن به سفارش مرکز خدمات روانشناسی و مشاوره زندگی ترجمه شده است)  فرآیند رها کردن کسی که عاشقش هستید یکی از دردناک ترین تجربیات زندگی است. وقتی زمان و انرژی زیادی را روی کسی سرمایه گذاری می کنید، زندگی بدون آنها غیرقابل تصور می شود. شاید به خاطرات مشترک قدیمی خود نگاه کنید یا برنامه هایی که با یکدیگر... ادامه »
31
هفت نکته برای صحبت در مورد هرچیزی با هرکسی
چکیده: مارسیا رینولندز مترجم: عاطفه محمدصادق   (این متن به سفارش مرکز خدمات روانشناسی و مشاوره زندگی ترجمه شده است)  زمانی که با یک اختلاف مواجه می شوید، چطور آن را حل می کنید؟ بسیاری از کتاب ها و مقالات شما را تشویق می کنند که مستقیم، واضح و صادقانه صحبت کنید. در صحبت کردن با هر کسی چه شریک کاری، چه شریک زندگی، دوست یا رئیس پیشنهاد... ادامه »
24
آیا در خصوص رابطه قبلیتان دچار وسواس شده اید؟
چکیده: بریت بروگارد مترجم: عاطفه محمدصادق  (این متن به سفارش مرکز خدمات روانشناسی و مشاوره زندگی ترجمه شده است) آیا در خصوص رابطه قبلیتان دچار وسواس شده اید؟   اگر اخیرا رابطه شما با شریکتان تمام شده و شما نمی توانید او را از ذهن خود خارج کنید و به طور مداوم به او زنگ می زنید، مسیج می دهید و بی وقفه به او فکر می کنید؛ نشانه ها... ادامه »
23
هیچ کس نمی تواند شما را تحقیر کند
چکیده: اریک ویندمیل  مترجم: عاطفه محمدصادق (این متن به سفارش مرکز خدمات روانشناسی و مشاوره زندگی ترجمه شده است)      هیچ کس نمی تواند شما را تحقیر کند؛ مگر اینکه خودتان اجازه دهید.( روزولت)  هیچ چیز به اندازه احساس حقارت و عدم اعتماد به نفس مانع موفقیت نمی شود. متاسفانه بیشتر این احساس حقارت یا عدم اعتماد به نفس از گفته ه... ادامه »
23
به یاد داشته باشید: شما منحصر به فرد هستید؛ مثل بقیه.
چکیده:  کلایا بلیدنبرگ  مترجم: عاطفه محمدصادق (این متن به سفارش مرکز خدمات روانشناسی و مشاوره زندگی ترجمه شده است)   بسیاری از افراد فکر می کنند به اندازه کافی خوب نیستند و تمام عمر سعی می کنند مثل دیگران باشند. منحصر به فرد بودن واقعا فوق العاده است. هیچ کس نمی تواند کاملا شبیه شما باشد و این یک حس عالی است. شما فردی دوست د... ادامه »
22
 چهار نشانه خطری که نشان می دهد شما نمی خواهید موفق شوید
چکیده: پاملا گرسی  مترجم: عاطفه محمدصادق (این متن به سفارش مرکز خدمات روانشناسی و مشاوره زندگی ترجمه شده است)  چهار نشانه خطری که نشان می دهد شما نمی خواهید موفق شوید.  آیا بدون اینکه متوجه باشید خودتان را خراب می کنید؟ هیچ وقت آرزو کرده اید که ای کاش زمان به عقب بر میگشت و کار متفاوتی انجام می دادید؟ وقتی بهترین کار را بدا... ادامه »
22
  5 راه برای دستیابی به یک ازدواج رویایی
چکیده: دنیز هیل مترجم:عاطفه محمدصادق (این متن به سفارش مرکز خدمات روانشناسی و مشاوره زندگی ترجمه شده است)  5 راه برای دستیابی به یک ازدواج رویایی و بهبود بخشیدن رابطه با همسرتان   1.توسعه و پرورش یک اندیشه گروهی: شما تیم هستید. تیم چیزی بزرگتر از اعضای تشکیل دهنده آن است. می دانید که برای داشتن یک تیم خوب باید خودتان را فدای ت... ادامه »
22
17 چیزی که نباید به خاطر آن احساس گناه کنید
چکیده:  نیکولاس گارسیا مترجم:عاطفه محمدصادق (این متن به سفارش مرکز خدمات روانشناسی و مشاوره زندگی ترجمه شده است)  دفعه بعد که خواستید بابت کاری عذرخواهی کنید چند لحظه صبر کنید. آیا واقعا کار بدی انجام می دهید که عذرخواهی می کنید؟ اگر کاری که انجام می دهید یکی از کارهای زیر است اصلا لازم نیست بابت آن متاسف باشید!  1.کاهش تما... ادامه »
صفحه 2 از 27اولین   قبلی   1  [2]  3  4  5  6  7  8  9  10  بعدی   آخر   
     
دریافت گواهی ها از طریق پست کمینه

تسهیلاتی جدید برای شرکت کنندگان شهرستان ها

با توجه به اینکه گواهی شرکت در کارگاه ها با یک فاصله زمانی از سازمان نظام روانشناسی دریافت می شود بر این اساس مرکز زندگی در نظر گرفته است برای افراد متقاضی کارگاه­های آتی که مقیم شهرستان ها هستند در صورت علاقمندی آنها با اخذ وجهی، مقدمات ارسال پستی گواهی­ها را فراهم آورد.  

  
تسهیلات و تخفیف ها کمینه

 

  
فهرست و مشخصات کارگاه های اموزشی ویژه متخصصان کمینه
گروه
علاقمندان شرکت در این دوره می توانند به لینک موجود در صفحه وارد شده و درخواست خود را ارسال نمایند. تاریخ جدید متعاقبا اعلام خواهد شد. https://docs.google.com/forms/d/1LXfmpjZ4iops739YMK9LegFKKZhDkKDjdb-T254yyUE/edit
شنبه 26 آذر 1395
تاریخ برگزاری از مرداد 1396- پنجشنبه ها از ساعت 9 الی 13 - با مدرک معتبر از مرکز مشاوره زندگی
سه شنبه 13 خرداد 1396
  
پیوستن به دریافت کنندگان پیامک های مرکز کمینه


قابل توجه علاقمندان دریافت اخبار کارگاه های تخصصی از  طریق پیامک:

http://goo.gl/forms/jmT4vDGBFQNMUQ6E2

 

  DreamSlider کمینه
  

کلاس ها و کارگاه های آموزشی روانشناسی ویژه عموم کمینه
گروه
تاریخ برگزاری: به محض تکمیل ظرفیت اعلام خواهد شد
سه شنبه 13 دی 1393
تاریخ برگزاری به محض تکمیل ظرفیت متعابلا اعلام می گردد.
دوشنبه 16 اردیبهشت 1395
تاریخ برگزاری به محض تکمیل ظرفیت اعلام می گردد.
یک شنیه 22 خرداد 1395
تاریخ شروع کلاس، به محض تکمیل ظرفیت متعاقبلا اعلام می گردد.
یک شنیه 04 شهریور 1395