دوشنبه, 01 خرداد, 1396
ثبت نام

شما در اين صفحه هستيد >> خانه  


اخبار و رویدادهای جدید

علاقمندان می توانند جهت همکاری، فرم موجود را تکمیل و ایمیل نمایند.
شنبه 08 مهر 1395
راه اندازی صفحات مجازی برای ارتباط بیشتر با ما
شنبه 25 تیر 1395
https://telegram.me/DrPoursharifi
شنبه 04 خرداد 1395
ویژه مطالعه، به تفکیک متخصصان و عموم (به توضیح مقابل گروه توجه شود)
13
4 ابزار که به شما کمک می کند با کودک "دشوار" خود، آرام بمانید
چکیده:  دبیس پینکاس مترجم: عاطفه محمدصادق  (این متن به سفارش مرکز خدمات روانشناسی و مشاوره زندگی ترجمه شده است) رمز دعوا نکردن با بچه ها در چیست؟ باور داشته باشید یا نه تنها مهارتی که به شما کمک می کند از موقعیت های بحرانی عبور کنید، توانایی شما در حفظ خونسردی است. وقتی کودک شما غمگین، مضطرب یا عصبانی است، حفظ خونسردی نیمی از نبرد است... ادامه »
06
15 نوع آزار کلامی
چکیده:  بریت بروگارد مترجم:عاطفه محمدصادق (این متن به سفارش مرکز خدمات روانشناسی و مشاوره زندگی ترجمه شده است)   اگر آزار یا سوءاستفاده کلامی را نوعی حفظ قدرت و کنترل در نظر بگیریم، انواع مختلفی از آزار کلامی خواهیم داشت که در این پست به توضیح آنها خواهیم پرداخت. آیا این واقعا بدان معناست که فرد سوءاستفاده گرد با زیرپا گذاشتن من... ادامه »
02
اگر هدف شما واقعا در زندگی شاد بودن است از این موارد دوری کنید
چکیده: کیل هیلر مترجم: عاطفه محمدصادق   (این متن به سفارش مرکز خدمات روانشناسی و مشاوره زندگی ترجمه شده است)   شاد بودن چیزی است که اکثر ما برای رسیدن به آن تلاش می کنیم، اما در همین مسیر، چیزهایی هستد که جلوی پیشروی ما را می گیرند.  1.حسادت: وقتی دوستان، همکاران یا حتی خواهر و برادر خود را می بینید که به موفقیت رسیده ا... ادامه »
28
چند تمرین برای شفقت ورزیدن به خود
چکیده:   ترجمه و تالیف: علی فیضی این متن به سفارش مرکز خدمات روان‌شناسی و مشاوره زندگی ترجمه و تالیف شده است.   خیلی از اوقات که شکست می‌خوریم یا ناکام می‌شویم دست به سرزنش یا تنبیه خودمان می‌زنیم. این کار را معمولا به این دلیل انجام می‌دهیم که دیگر اشتباه گذشته را دوباره تکرار نکنیم. اما از آنجا... ادامه »
26
چند راهنمایی برای استفاده موثر از درمان متمرکز بر شفقت در اتاق درمان
چکیده: دکتر راسل کولتس مترجم: علی فیضی این متن به سفارش مرکز خدمات روان‌شناختی و مشاوره زندگی ترجمه شده است.   وارد کردن شفقت به درمان به معنای یاری رساندن موثر است نه صرفا احساس مفید بودن. به این ترتیب یاری گرفتن از علم برای شفقت ضروری است و درمانگر درمان متمرکز بر شفقت (CFT) از آن ابزارهای درمانی استفاده می‌کند ک... ادامه »
25
درمان متمرکز بر شفقت و اختلال وسواس فکری-عملی
چکیده: دکتر دنیس تیرچ مترجم: علی فیضی این متن به سفارش مرکز خدمات روان‌شناسی و مشاوره زندگی ترجمه شده است. تعریف تاریخی و ماندگار شفقت حساس بودن نسبت به حضور رنجی که در خود و دیگران می‌بینیم به همراه انگیزش و تعهد برای انجام کاری درباره آن است. هزاران سال است که سنت‌های خردمندانه و حکیمانه جهانی برای حل مشکلات روان‌ش... ادامه »
24
آیا توجه‌آگاهی ارزش پرداختن به آن را دارد؟
چکیده: دکتر دنیس تیرچ مترجم: علی فیضی این متن به سفارش مرکز خدمات روان‌شناختی و مشاوره زندگی ترجمه شده است. این روزها ”شیفتگی به توجه‌آگاهی“  عکس‌العمل‌های شدیدی را به شکل مقالاتی پدید آورده است که در آن‌ها به مشکلات توجه‌آگاهی یا اغراق‌آمیز بودن ادعاهای مربوط به آن پرداخته می‌شود... ادامه »
23
چرا نپرسیم چرا؟
چکیده: دکتر میتو ویلیت مترجم: علی فیضی این متن به سفارش مرکز خدمات روان‌شناسی و مشاوره زندگی ترجمه شده است. اگر در درمان‌های مبتنی بر پذیرش و توجه‌آگاهی یا موج سوم رفتار درمانی نظیر درمان مبتنی بر پذیرش و تعهد (ACT) آموزش دیده باشید شاید بعضی اوقات شنیده باشید که پرسیدن ”چرا“ از درمانجویان اقدام درمانی خوبی نی... ادامه »
09
 مقابله با کمالگرایی
چکیده:   سوزان کرایوس ویتبرن  مترجم: عاطفه محمدصادق  (این متن به سفارش مرکز خدمات روانشناسی و مشاوره زندگی ترجمه شده است)  تلاش برای بهترین بودن هیچ مشکلی ندارد. اما اگر هرگز از اتفاقات یا برنامه های زندگی خود راضی نیستید، احتمالا رگه هایی از کمال‌گرایی دارید. یکی از مشکلات کمالگرایی این است که شما همیشه به دنبال ا... ادامه »
08
ارتباط شفقت با زندگی ارزشمند
چکیده: دنیس تیرچ مترجم: علی فیضی این متن به سفارش مرکز خدمات روان‌شناسی و مشاوره زندگی ترجمه شده است. در درمان مبتنی بر پذیرش و تعهد زیستن یک زندگی ارزشمند، هدفمند و با نشاط در جهت ارزش‌های آزادانه انتخاب شده زندگی اصل اساسی و هدایت‌کننده درون الگوی انعطاف‌پذیری روان‌شناختی است. به یک معنا همه فرایندهای دیگر گ... ادامه »
صفحه 3 از 27اولین   قبلی   1  2  [3]  4  5  6  7  8  9  10  بعدی   آخر   
     
دریافت گواهی ها از طریق پست کمینه

تسهیلاتی جدید برای شرکت کنندگان شهرستان ها

با توجه به اینکه گواهی شرکت در کارگاه ها با یک فاصله زمانی از سازمان نظام روانشناسی دریافت می شود بر این اساس مرکز زندگی در نظر گرفته است برای افراد متقاضی کارگاه­های آتی که مقیم شهرستان ها هستند در صورت علاقمندی آنها با اخذ وجهی، مقدمات ارسال پستی گواهی­ها را فراهم آورد.  

  
تسهیلات و تخفیف ها کمینه

 

  
فهرست و مشخصات کارگاه های اموزشی ویژه متخصصان کمینه
گروه
همان طور که قبلا اطلاع رسانی شد، دوره مقدماتی درمان مبتنی بر پذیرش و تعهد از تاریخ 1396/02/03روزهای یکشنبه از ساعت 14 الی 18 آغاز خواهد شد. افرادی که تا تاریخ 1395/12/25 در این دوره ثبت نام نمایند، از 20% تخفیف برخوردار خواهند شد.
شنبه 26 آذر 1395
  
پیوستن به دریافت کنندگان پیامک های مرکز کمینه


قابل توجه علاقمندان دریافت اخبار کارگاه های تخصصی از  طریق پیامک:

http://goo.gl/forms/jmT4vDGBFQNMUQ6E2

 

  DreamSlider کمینه
  

کلاس ها و کارگاه های آموزشی روانشناسی ویژه عموم کمینه
گروه
تاریخ برگزاری: 4 خرداد 1396 از ساعت 9 الی 13
سه شنبه 13 دی 1393
تاریخ برگزاری به محض تکمیل ظرفیت متعابلا اعلام می گردد.
دوشنبه 16 اردیبهشت 1395
تاریخ برگزاری به محض تکمیل ظرفیت اعلام می گردد.
یک شنیه 22 خرداد 1395
تاریخ شروع کلاس، به محض تکمیل ظرفیت متعاقبلا اعلام می گردد.
یک شنیه 04 شهریور 1395