دوشنبه, 01 خرداد, 1396
ثبت نام

شما در اين صفحه هستيد >> خانه  


اخبار و رویدادهای جدید

علاقمندان می توانند جهت همکاری، فرم موجود را تکمیل و ایمیل نمایند.
شنبه 08 مهر 1395
راه اندازی صفحات مجازی برای ارتباط بیشتر با ما
شنبه 25 تیر 1395
https://telegram.me/DrPoursharifi
شنبه 04 خرداد 1395
ویژه مطالعه، به تفکیک متخصصان و عموم (به توضیح مقابل گروه توجه شود)
08
راهی جدید برای زندگی
چکیده: مارتا بک مترجم: علی فیضی این متن به سفارش مرکز خدمات روان‌شناسی و مشاوره زندگی ترجمه شده است.   من دارم تمرینی را انجام می‌دهم که روان‌شناسان طراحی کرده‌اند تا با انجام آن و رها کردن نرم ذهنم عقلم را به دست بیاورم. تلاش‌های رایج برای به دست آوردن شادی تا حد زیادی وابسته به کنترل کردن رویدادها ... ادامه »
06
چرا منظر گزینی برای زندگی مشفقانه لازم است
چکیده: دکتر دنیس تیرچ مترجم: علی فیضی این متن به سفارش مرکز خدمات روان‌شناختی و مشاوره زندگی ترجمه‌شده است.   در سرتاسر بسیاری از تغییراتی که زندگی ما می‌افتد و انواع شرایط و موقعیت‌هایی که برای ما پیش می‌آیند آموختن توجه‌آگاهی به ما کمک می‌کند تا حس ”من-اینجا-اکنون“ درون همه تج... ادامه »
06
 پنج گام برای پاکسازی ذهن
چکیده: جیم استون  مترجم:عاطفه محمدصادق (این متن به سفارش مرکز خدمات روانشناسی و مشاوره زندگی ترجمه شده است)  باور کنید یا نه، حداقل یک سوم نگرانی‌هایتان باید دور ریخته شوند.  تا به حال شده مشغول کاری شوید اما افکار مختلف از جنبه های مختلف زندگی به ذهنتان هجوم بیاورد و تمرکز شما را برای آن کار بهم بزند؟ این حواس پرتی آز... ادامه »
02
 بیست نکته برای اینکه هرروز توجه آگاه تر باشید.
چکیده: آموری لیم مترجم:عاطفه محمدصادق  (این متن به سفارش مرکز خدمات روانشناسی و مشاوره زندگی ترجمه شده است)  بیست نکته برای اینکه هرروز توجه آگاه تر باشید  جهانی که امروزه در آن زندگی می کنیم واقعا نکات کوچکی دارد که باید بابت آن ها قدردان باشیم. توجه آگاهی کمک می کند نکات کوچکی را که به دلیل مشغله های زندگی از آنها غافل شده ا... ادامه »
30
 زوج ها چقدر باید با یکدیگر زمان بگذرانند؟
چکیده: ترزا ای.دیدونات  مترجم: عاطفه محمدصادق  (این متن به سفارش مرکز خدمات روانشناسی و مشاوره زندگی ترجمه شده است)  مدت زمان سالم برای وقت گذاشتن با اشخاص چقدر است؟ وقتی افراد وارد یک رابطه جدید می شوند هفت روز هفته و 24 ساعت با آن فرد در ارتباط هستند اما اینکار هزینه هایی برای آنها خواهد داشت. برخی افراد احساس می کنند باید برنا... ادامه »
29
هشت ویژگی افراد با اعتماد به نفس
چکیده: جرجی ال.جانتز  مترجم: عاطفه محمدصادق (این متن به سفارش مرکز خدمات روانشناسی و مشاوره زندگی ترجمه شده است)  برای داشتن یک اعتماد به نفس سالم به جای تمرکز روی دنیا، به خودتان متعهد باشید. شخصی گفته تنها یک راه برای شکست وجود دارد و آن راضی نگهداشتن همه است.   هشت ویژگی افرادی که اعتماد به نفس سالم دارند در ادامه آورد... ادامه »
27
مشکلات مثبت اندیشی
چکیده: جول میندل مترجم: عاطفه محمدصادق (این متن به سفارش مرکز خدمات روانشناسی و مشاوره زندگی ترجمه شده است) آیا خودمان را فریب می دهیم؟  تا به حال چقدر از مثبت اندیشی استفاده کرده اید؟آیا زندگی شما را متحول کرده است؟ احتمالا نه. اما چرا مثبت اندیش بودن رواج زیادی دارد؟ شاید به این دلیل است که افکار منفی درباره خودمان، دنیا و آینده موجب... ادامه »
23
شش نکته برای تاثیرگذاری روی دیگران در اولین ملاقات
چکیده: سوزان کرایوس ویتبرن  مترجم: عاطفه محمدصادق  (این متن به سفارش مرکز خدمات روانشناسی و مشاوره زندگی ترجمه شده است)  اگر می خواهید در اولین ملاقات خود با افراد، حس بدی از خود به جای نگذارید این 6 کته را رعایت کنید:  1.سعی نکنید هرطور شده خاطره خوبی از خود به جای بگذارید. اگر سعی کنید از حالت عادی و نرمال خود خارج ش... ادامه »
21
  5 گام برای مقابله با کمالگرایی
چکیده: گروه روان تحلیل گری معاصر  مترجم: عاطفه محمدصادق (این متن به سفارش مرکز خدمات روانشناسی و مشاوره زندگی ترجمه شده است)   وقتی یاد بگیرید به خودتان استراحت دهید، همه چیز راحت تر خواهد شد:  اهمالکاری و عملکرد پایین اغلب با آرمان های غیر واقعی ارتباط پیدا می کنند. وقتی افراد اهدافی غیر واقعی را دنبال کنند، ممکن است انگی... ادامه »
20
هفت روش بازیابی عزت نفس بعد از طلاق
چکیده: تینا گیلبرتسون  مترجم: عاطفه محمدصادق  (این متن به سفارش مرکز خدمات روانشناسی و مشاوره زندگی ترجمه شده است)   هفت روش بازیابی عزت نفس بعد از طلاق  حفظ کردن احساس خود ارزشمندی و قوی تر کردن خود شکی نیست که طلاق دردناک است. اما برای بسیاری از مردم، طلاق تاثیر منفی زیادی روی عزت نفسشان می گذارد. در اینجا چند... ادامه »
صفحه 4 از 27اولین   قبلی   1  2  3  [4]  5  6  7  8  9  10  بعدی   آخر   
     
دریافت گواهی ها از طریق پست کمینه

تسهیلاتی جدید برای شرکت کنندگان شهرستان ها

با توجه به اینکه گواهی شرکت در کارگاه ها با یک فاصله زمانی از سازمان نظام روانشناسی دریافت می شود بر این اساس مرکز زندگی در نظر گرفته است برای افراد متقاضی کارگاه­های آتی که مقیم شهرستان ها هستند در صورت علاقمندی آنها با اخذ وجهی، مقدمات ارسال پستی گواهی­ها را فراهم آورد.  

  
تسهیلات و تخفیف ها کمینه

 

  
فهرست و مشخصات کارگاه های اموزشی ویژه متخصصان کمینه
گروه
همان طور که قبلا اطلاع رسانی شد، دوره مقدماتی درمان مبتنی بر پذیرش و تعهد از تاریخ 1396/02/03روزهای یکشنبه از ساعت 14 الی 18 آغاز خواهد شد. افرادی که تا تاریخ 1395/12/25 در این دوره ثبت نام نمایند، از 20% تخفیف برخوردار خواهند شد.
شنبه 26 آذر 1395
  
پیوستن به دریافت کنندگان پیامک های مرکز کمینه


قابل توجه علاقمندان دریافت اخبار کارگاه های تخصصی از  طریق پیامک:

http://goo.gl/forms/jmT4vDGBFQNMUQ6E2

 

  DreamSlider کمینه
  

کلاس ها و کارگاه های آموزشی روانشناسی ویژه عموم کمینه
گروه
تاریخ برگزاری: 4 خرداد 1396 از ساعت 9 الی 13
سه شنبه 13 دی 1393
تاریخ برگزاری به محض تکمیل ظرفیت متعابلا اعلام می گردد.
دوشنبه 16 اردیبهشت 1395
تاریخ برگزاری به محض تکمیل ظرفیت اعلام می گردد.
یک شنیه 22 خرداد 1395
تاریخ شروع کلاس، به محض تکمیل ظرفیت متعاقبلا اعلام می گردد.
یک شنیه 04 شهریور 1395