چهارشنبه, 07 تير, 1396
ثبت نام

شما در اين صفحه هستيد >> خانه  


اخبار و رویدادهای جدید

پنج شنبه 22 تیر 1396
مرکز مشاوره زندگی به منظور ارتقای دانش و مهارت افراد در آستانه ازدواج دوره هایی را به صورت رایگان برگزار می نماید.
چهارشنبه 21 خرداد 1396
چهارشنبه 14 خرداد 1396
ویژه مطالعه، به تفکیک متخصصان و عموم (به توضیح مقابل گروه توجه شود)
14
چه کنم تا فرزندم را از اعتیاد و افسردگی دور کنم؟
چکیده: ریچارد تیت  مترجم: عاطفه محمدصادق  (این متن به سفارش مرکز خدمات روانشناسی و مشاوره زندگی ترجمه شده است)  چهار روش برای کمک به فرزندتان که از افسردگی و اعتیاد دور بماند  دادن امکاناتی مثل خوراک و پوشاک راحت ترین کاری است که والدین می توانند انجام دهند. با این حال بهترین چیزی که می توان به بچه ها داد حمایت عاطفی و منطقی ا... ادامه »
14
 چرا دوستانتان شما را بهتر از خودتان می شناسند؟
چکیده: رونالد ریگیو  مترجم: عاطفه محمدصادق  (ین متن به سفارش مرکز خدمات روانشناسی و مشاوره زندگی ترجمه شده است)  چرا دوستانتان شما را بهتر از خودتان می شناسند؟  و به همین دلایل نظرات آنها را در مورد خودتان راحت از دست ندهید...   آیا تا به حال دیده اید که دوستان صمیمی و نزدیک شما برخی رفتارهای شما را بهتر از خودتا... ادامه »
13
 هفت کاری که زوج های شاد انجام می دهند
چکیده: جفری برنشتاین  مترجم: عاطفه محمدصادق  (این متن به سفارش مرکز خدمات روانشناسی و مشاوره زندگی ترجمه شده است)  هفت کاری که زوج های شاد انجام می دهند  شاد بودن یک رابطه اتفاقی نیست. زوج های شاد در ایجاد و حفظ عشقشان تلاش می کنند.آنها می دانند رها کردن رابطه باعث ایجاد نوسان و خراب شدن آن می شود.  در ادامه، 7 کاری ... ادامه »
11
  9 عادت بد که مانع رسیدن شما به اهدافتان می شود و راه های غلبه بر آن
چکیده: آمی مورین مترجم: عاطفه محمدصادق  (این متن به سفارش مرکز خدمات روانشناسی و مشاوره زندگی ترجمه شده است)   9 عادت بد که مانع رسیدن شما به اهدافتان می شود و راه های غلبه بر آن مهم نیست چه هدفی داشته باشید(سلامتی، مالی، فرزندپروری، روابط یا شغلی). تله های مشترکی وجود دارد که مانع رسیدن شما به رویاهایتان می شود.  در ای... ادامه »
09
مقابله با استرس شغلی
چکیده: انجمن روانشناسی آمریکا مترجم:عاطفه محمدصادق  (این متن به سفارش مرکز خدمات روانشناسی و مشاوره زندگی ترجمه شده است)                     مقابله با استرس شغلی  شغل و کار بخش مهمی از زندگی ماست. علاوه بر این که منبع درآمد محسوب می شود، به ما کمک می کند به اهدافمان برسیم، روابط اجتماعی... ادامه »
07
 پنج چیزی که هر نوجوانی به آن نیاز دارد
چکیده: سین گروور  مترجم: عاطفه محمدصادق   (این متن به سفارش مرکز خدمات روانشناسی و مشاوره زندگی ترجمه شده است)  پنج چیزی که هر نوجوانی به آن نیاز دارد:  آیا از رفتارهای نوجوانتان گیج شده اید؟  -پسر من شب ها نمی خوابد و صبح نمی تواند به موقع بیدار شود.  -دختر من خیلی تنبل است.  -اتاق خواب فرزند م... ادامه »
06
 6 عبارتی که به شما کمک می کند از شکست عاطفی خارج شوید
چکیده: جن کیم  مترجم: عاطفه محمدصادق  (این متن به سفارش مرکز خدمات روانشناسی و مشاوره زندگی ترجمه شده است)  6 عبارتی که به شما کمک می کند از شکست عاطفی خارج شوید  اگر در حال حاضر، از یک شکست عاطفی عبور می کنید و لحظات سختی را می گذرانید، از این شش عبارت استفاده کنید:  1.من خودم را دوست دارم. شاید مسخره باشد... ادامه »
06
 پنج روش برای مدیریت احساس حسادت در رابطه
چکیده: الیزابت شف  مترجم: عاطفه محمدصادق   (این متن به سفارش مرکز خدمات روانشناسی و مشاوره زندگی ترجمه شده است)  پنج روش برای مدیریت احساس حسادت در رابطه  1.بحث، منحرف کردن ذهن، عمل بحث: بحث:در مورد احساسات و مرزهای خود صحبت کنید. گاهی بیان کردن و صریح بودن با خودتان، مبنایی برای کاهش درد و رنج است. گاهی صحبت ک... ادامه »
02
به خاطر طلاقت باید شرمگین باشی!
چکیده: سوزان پیس گادو  مترجم:عاطفه محمدصادق  این متن به سفارش مرکز خدمات روانشناسی و مشاوره زندگی ترجمه شده است.  به خاطر طلاقت باید شرمگین باشی!  چطور وقتی ازدواجمان به پایان می رسد، احساس شکست نکنیم  آیا تا به حال این جملات غیر عادی را در خصوص طلاق شنیده اید؟ "من دو تا شکست در ازدواجم دارم"،"چطور میتونی انقدر ... ادامه »
01
   "با عرض معذرت اما تقصیر خودت بود" یک عذرخواهی واقعی نیست!
چکیده: بورلی فلازینگتون  مترجم: عاطفه محمدصادق  این متن به سفارش مرکز خدمات روان‌شناسی و مشاوره زندگی ترجمه شده است    "با عرض معذرت تقصیر خودت بود" یک عذرخواهی واقعی نیست! بعضی مواقع عذرخواهی کاملا به جا و مناسب است و برخی اوقات مناسب نیست. مثلا: ببخشید امروز هوا بارانی است و پیک نیک کنسل است" عذرخواهی به جایی نیس... ادامه »
صفحه 5 از 27اولین   قبلی   1  2  3  4  [5]  6  7  8  9  10  بعدی   آخر   
     
دریافت گواهی ها از طریق پست کمینه

تسهیلاتی جدید برای شرکت کنندگان شهرستان ها

با توجه به اینکه گواهی شرکت در کارگاه ها با یک فاصله زمانی از سازمان نظام روانشناسی دریافت می شود بر این اساس مرکز زندگی در نظر گرفته است برای افراد متقاضی کارگاه­های آتی که مقیم شهرستان ها هستند در صورت علاقمندی آنها با اخذ وجهی، مقدمات ارسال پستی گواهی­ها را فراهم آورد.  

  
تسهیلات و تخفیف ها کمینه

 

  
فهرست و مشخصات کارگاه های اموزشی ویژه متخصصان کمینه
گروه
علاقمندان شرکت در این دوره می توانند به لینک موجود در صفحه وارد شده و درخواست خود را ارسال نمایند. تاریخ جدید متعاقبا اعلام خواهد شد. https://docs.google.com/forms/d/1LXfmpjZ4iops739YMK9LegFKKZhDkKDjdb-T254yyUE/edit
شنبه 26 آذر 1395
تاریخ برگزاری از مرداد 1396- پنجشنبه ها از ساعت 9 الی 13 - با مدرک معتبر از مرکز مشاوره زندگی
سه شنبه 13 خرداد 1396
  
پیوستن به دریافت کنندگان پیامک های مرکز کمینه


قابل توجه علاقمندان دریافت اخبار کارگاه های تخصصی از  طریق پیامک:

http://goo.gl/forms/jmT4vDGBFQNMUQ6E2

 

  DreamSlider کمینه
  

کلاس ها و کارگاه های آموزشی روانشناسی ویژه عموم کمینه
گروه
تاریخ برگزاری: به محض تکمیل ظرفیت اعلام خواهد شد
سه شنبه 13 دی 1393
تاریخ برگزاری به محض تکمیل ظرفیت متعابلا اعلام می گردد.
دوشنبه 16 اردیبهشت 1395
تاریخ برگزاری به محض تکمیل ظرفیت اعلام می گردد.
یک شنیه 22 خرداد 1395
تاریخ شروع کلاس، به محض تکمیل ظرفیت متعاقبلا اعلام می گردد.
یک شنیه 04 شهریور 1395