چهارشنبه, 07 تير, 1396
ثبت نام

شما در اين صفحه هستيد >> خانه  


اخبار و رویدادهای جدید

پنج شنبه 22 تیر 1396
مرکز مشاوره زندگی به منظور ارتقای دانش و مهارت افراد در آستانه ازدواج دوره هایی را به صورت رایگان برگزار می نماید.
چهارشنبه 21 خرداد 1396
چهارشنبه 14 خرداد 1396
ویژه مطالعه، به تفکیک متخصصان و عموم (به توضیح مقابل گروه توجه شود)
27
7 روش برای مهربان تر بودن با خودتان
چکیده: آمی مورین مترجم:عاطقه محمدصادق 7 روش برای مهربان تر بودن با خودتان  این متن به سفارش مرکز خدمات روان‌شناسی و مشاوره زندگی ترجمه شده است گفتگوی خصوصی که شما با خودتان دارید می تواند هم خیلی قدرتمند باشد هم مانعی بزرگ در راه رسیدن به اهدافتان. اگر گفتگوی درونی شما شامل حرف هایی مثل: "من دستپاچه خواهم شد" یا "هیچکس با من حرف نخواهد ... ادامه »
25
 5 روش مقابله با شکست
چکیده: کریستین مخوف مترجم:عاطفه محمدصادق  این متن به سفارش مرکز خدمات روان‌شناسی و مشاوره زندگی ترجمه شده است  چطور با شکست مواجه شویم؟ شکست، بخشی از زندگی است. می توانید اسم آن را هرچیزی بگذارید، مانع، مشکل، باخت یا از دست دادن؛ اما دلیل دردناک بودن این تجربه به خاطر احساس شکست خوردن است. ممکن است نخواهید به شکست های خودتان اع... ادامه »
23
نصیحت های اشتباه دیگران بعد از پایان یافتن رابطه
چکیده: جیل.پی وبر مترجم: عاطفه محمدصادق  این متن به سفارش مرکز خدمات روان‌شناسی و مشاوره زندگی ترجمه شده است  یکی از سخت ترین جنبه های پایان یافتن یک رابطه عاشقانه یا ازدواج، شنیدن صحبت ها و نصیحت های دیگران است.بسیاری از مردم نمی دانند چه بگویند یا چطور شما را راحت بگذارند یا در خصوص شما و موقعیتتان احساس مسئولیت می کنند. در واقع ... ادامه »
23
5 مولفه عالی نظارت بالینی "به اندازه کافی خوب"
چکیده: جسیکا کامپولی و همکاران مترجم: علی فیضی این متن به سفارش مرکز خدمات روان‌شناسی و مشاوره زندگی ترجمه شده است. من و همکارانم در نیسمال تحصیلی پاییز 2015 یک دوره لیسانس در نظارت بالینی را گذراندیم. ما در این نیمسال درباره هدف نظارت بالینی، مسائل اخلاقی و قانونی آن، مدل‌های نظری، متغیرهای ضد انتقال و بین&zwn... ادامه »
21
5 عاملی که موجب شرمگین شدن شما می شود(و نحوه مقابله با آنها)
چکیده: شهرام حشمت مترجم: عاطفه محمدصادق  این متن به سفارش مرکز خدمات روان‌شناسی و مشاوره زندگی ترجمه شده است   شرم، خجالت، احساس گناه؟  شرم احساس دردناکی است که در واکنش به احساس شکست در رسیدن به حالتی ایده آل به وجود می آید. شرم تمام وجود انسان را در بر می گیرد. در شرم، تفکر متوجه و متمرکز بر خود است. بیانات جسمی شرم شامل... ادامه »
15
5 کاری که غم پایان یافتن رابطه را تسکین می دهد
چکیده: سوزان الیوت  مترجم: عاطفه محمدصادق  این متن به سفارش مرکز خدمات روان‌شناسی و مشاوره زندگی ترجمه شده است 5 کاری که غم پایان یافتن رابطه را تسکین می دهد روش های خاصی وجود دارد که از فقدان های گذشته یکبار و برای همیشه عبور کنیم.  "در کوران زمستان دریافتم که در من، تابستانی شکست ناپذیر وجود دارد". آلبر کامو  د... ادامه »
08
از بازیگر درونی خود برای تمرین شفقت استفاده کنید
چکیده: دنیس تیرچ مترجم: علی فیضی این متن به سفارش مرکز خدمات روان‌شناسی و مشاوره زندگی ترجمه شده است   ”در اولین سطح شفقت شبیه‌سازی می‌شود. این سطح آغازین است؛ وقتی شما نیاز دارید مراقبه‌های خاصی را برای تولید شفقت تمرین کنید. درنتیجه این تمرینات به سطح دوم می‌رسید که در آن شفقت طبیعی و خودانگیخت... ادامه »
07
دور از درد نفس بکش!
چکیده: فریس جبر مترجم:عاطفه محمدصادق  این متن به سفارش مرکز خدمات روان‌شناسی و مشاوره زندگی ترجمه شده است .  مقاومت در برابر درد ها فقط رنج آن را بیشتر می کند. "ذهن آگاهی" کمک می کند دردهای مزمن را راحت تر تحمل کنید. وجود درد ضروری است.  درد به ما هشدار می دهد که به فکر درمان باشیم، از خطرات دوری کنیم و خودمان را فراموش نکن... ادامه »
03
مشفقانه با هیجانات دشوار کار کنید: با پذیرش شروع کنید.
چکیده: راسل کولتس مترجم: علی فیضی این متن به سفارش مرکز خدمات روان‌شناسی و مشاوره زندگی ترجمه شده است. یکی از بزرگ‌ترین چالش‌ها در راه کار با هیجانات دشواری نظیر اضطراب و خشم در قدم اول پذیرفتن آن‌ها است. این کار اصلا راحت نیست. ما نمی‌خواهیم آن‌ها را بپذیریم چون حالمان را بد می‌کنند. همینطور پیغام&zw... ادامه »
02
5 دلیل شایع برای تنبلی کردن یا اهمالکاری و چگونگی غلبه بر آنها
چکیده: شهرام حشمت مترجم:عاطفه محمدصادق  این متن به سفارش مرکز خدمات روان‌شناسی و مشاوره زندگی ترجمه شده است  5 دلیل شایع برای تنبلی کردن و چگونگی غلبه بر آنها  تنبلی یا اهمالکاری یعنی عقب انداختن کارها و وظایف ناخوشایند به صورت ارادی. وقتی فردی تنبلی می کند، به آینده خودش آسیب می زند. اگرچه برخی از اهمال کاران ادعا می کنن... ادامه »
صفحه 6 از 27اولین   قبلی   1  2  3  4  5  [6]  7  8  9  10  بعدی   آخر   
     
دریافت گواهی ها از طریق پست کمینه

تسهیلاتی جدید برای شرکت کنندگان شهرستان ها

با توجه به اینکه گواهی شرکت در کارگاه ها با یک فاصله زمانی از سازمان نظام روانشناسی دریافت می شود بر این اساس مرکز زندگی در نظر گرفته است برای افراد متقاضی کارگاه­های آتی که مقیم شهرستان ها هستند در صورت علاقمندی آنها با اخذ وجهی، مقدمات ارسال پستی گواهی­ها را فراهم آورد.  

  
تسهیلات و تخفیف ها کمینه

 

  
فهرست و مشخصات کارگاه های اموزشی ویژه متخصصان کمینه
گروه
علاقمندان شرکت در این دوره می توانند به لینک موجود در صفحه وارد شده و درخواست خود را ارسال نمایند. تاریخ جدید متعاقبا اعلام خواهد شد. https://docs.google.com/forms/d/1LXfmpjZ4iops739YMK9LegFKKZhDkKDjdb-T254yyUE/edit
شنبه 26 آذر 1395
تاریخ برگزاری از مرداد 1396- پنجشنبه ها از ساعت 9 الی 13 - با مدرک معتبر از مرکز مشاوره زندگی
سه شنبه 13 خرداد 1396
  
پیوستن به دریافت کنندگان پیامک های مرکز کمینه


قابل توجه علاقمندان دریافت اخبار کارگاه های تخصصی از  طریق پیامک:

http://goo.gl/forms/jmT4vDGBFQNMUQ6E2

 

  DreamSlider کمینه
  

کلاس ها و کارگاه های آموزشی روانشناسی ویژه عموم کمینه
گروه
تاریخ برگزاری: به محض تکمیل ظرفیت اعلام خواهد شد
سه شنبه 13 دی 1393
تاریخ برگزاری به محض تکمیل ظرفیت متعابلا اعلام می گردد.
دوشنبه 16 اردیبهشت 1395
تاریخ برگزاری به محض تکمیل ظرفیت اعلام می گردد.
یک شنیه 22 خرداد 1395
تاریخ شروع کلاس، به محض تکمیل ظرفیت متعاقبلا اعلام می گردد.
یک شنیه 04 شهریور 1395