چهارشنبه, 07 تير, 1396
ثبت نام

شما در اين صفحه هستيد >> خانه  


اخبار و رویدادهای جدید

پنج شنبه 22 تیر 1396
مرکز مشاوره زندگی به منظور ارتقای دانش و مهارت افراد در آستانه ازدواج دوره هایی را به صورت رایگان برگزار می نماید.
چهارشنبه 21 خرداد 1396
چهارشنبه 14 خرداد 1396
ویژه مطالعه، به تفکیک متخصصان و عموم (به توضیح مقابل گروه توجه شود)
26
بخشش
چکیده: جک شافرمترجم: عاطفه محمدصادقما انسان هایی ناقص در جهانی ناقص هستیم.در عین حال انتظار داریم روابط کامل و بی نقصی داشته باشیم. وقتی عشق پیدا می شود، تعارض اجتناب ناپذیر است. بخشش مرهمی است که زخم های عشق را التیام می دهد. عده کمی از مردم می دانند که چطور ببخشند.خیانتخیانت وقتی رخ میدهد که ما انتظار داریم مردم به شیوه خاصی رفتار کنند و آنها نمی کنند.خ... ادامه »
23
"با غریبه ها حرف نزن" بدترین پیشنهاد!
چکیده: کریستیا اس. براون مترجم: عاطفه محمدصادق این متن به سفارش مرکز خدمات روان‌شناسی و مشاوره زندگی ترجمه شده است "با غریبه ها حرف نزن" بدترین پیشنهاد. "با غریبه ها صحبت نکن" هنوز هم نصیحت متداولی است.حتی خانواده های با تحصیلات بالا هم این نصیحت را می کنند. شاید این حرف یک زمانی مفید بود اما الان دیگر نیست. 1.نیت والدین خوب است: " من به عنو... ادامه »
23
خودتان را می شناسید؟ 6 روش برای دانستن اینکه شما که هستید
چکیده: مگ سلیگ مترجم: عاطفه محمدصادق این متن به سفارش مرکز خدمات روان‌شناسی و مشاوره زندگی ترجمه شده است خودت را بشناس، آغاز حکمت است.این جمله به سقراط نسبت داده شده است. اما دقیقا چه چیزی باید بدانید وقتی گفته می شود:" خودت را بشناس". چرا خودشناسی مهم است؟ شاید دلیل آن واضح باشه اما اینجا خلاصه ای از دلایلی برای اهمیت خودشناسی آورده شده ا... ادامه »
22
چکیده: استفانی سرکیس مترجم: عاطفه محمدصادق این متن به سفارش مرکز خدمات روان‌شناسی و مشاوره زندگی ترجمه شده است    هفت کلید برای داشتن یک رابطه سالم و شاد  1.احترام متقابل  اگر بین شما و همسرتان احترام متقابل وجود نداشته باشد، راه سختی پیش رو دارید. احترام متقابل به این معنا نیست که هرچیزی همسرتان می گوید با آن موافقت کن... ادامه »
27
درمان مبتنی بر پذیرش و تعهد و شفقت: مصاحبه با دکتر دنیس تیرچ و دکتر لورا سیلبراستاین
چکیده: مترجمین: مهرنوش اثباتی، علی فیضی این متن به سفارش مرکز خدمات روان‌شناختی و مشاوره زندگی ترجمه شده است   پرسش: شما اظهارنظرهایی انتقادی درباره برخی آموزگاران برجسته توجه‌آگاهی داشته‌اید و کم‌اهمیت شمردن شفقت یا کمبود تمرکز بر شفقت از سوی آن‌ها را به‌نقد کشیده‌اید. می‌توانید این موضوع ر... ادامه »
21
پنج اصل فرزندپروری با توجه‌آگاهی
چکیده: لیسا کرینگ مترجم: علی فیضی این متن به سفارش مرکز خدمات روان‌شناسی و مشاوره زندگی ترجمه شده است. توجه‌آگاهی توانایی حضور کامل درون تجربه‌های لحظه‌به‌لحظه همراه با توجهی حاکی از مهربانی به این تجارب و تلاش نکردن برای تغییر دادن آن تجربیات است. اغلب مواقع ما مثل یک هواپیمای در حالت خلبان خودکار و از سر عادت... ادامه »
20
روابط بین فردی، دلبستگی و توجه‌آگاهی
چکیده: باب استال، الیشیا گولداشتاین مترجم: علی فیضی این متن به سفارش مرکز خدمات روان‌شناسی و مشاوره زندگی ترجمه شده است. انسان‌ها موجوداتی اجتماعی هستند و بسیاری از ما بخش زیادی از وقت خود را صرف تعامل با دیگران با تمامی پیچیدگی‌ و یگانگی که دارند می‌کنیم. هر فردی که شما با او تعامل دارید اعم از کودکان، والدین، روس... ادامه »
15
سه شیوه استفاده از منظر گزینی در روان‌درمانی
چکیده: متیو ویلیت مترجم: علی فیضی این متن به سفارش مرکز خدمات روان‌شناسی و مشاوره زندگی ترجمه‌شده است. منظرگزینی که بر اساس چهارچوب‌دهی اشارت گر (نوع خاصی از چهارچوب رابطه‌ای {نظیر چپ-راست، من-شما، اینجا-آنجا} که رابطه‌ها را از منظر گوینده مشخص می‌کند) قرار دارد یکی از قوی‌ترین شیوه‌های استفاده ا... ادامه »
11
سه شیوه برای تجربی‌تر کردن گفتگوی بالینی
چکیده: متیو ویلیت مترجم: علی فیضی این متن به سفارش مرکز خدمات روان‌شناسی و مشاوره زندگی ترجمه‌شده است. درمان‌های تجربی بیشتر از توصیه به استفاده از قواعد و آموزش روان‌شناختی روی استفاده از تکنیک‌هایی تأکیددارند که به درمانجویان کمک می‌کند تا تجربه خود را مشاهده کنند. به‌عبارت‌دیگر درمانگران‌... ادامه »
11
چه می‌شود اگر...؟ استفاده از قدرت تصویرسازی برای کمک به درمانجویان
چکیده: متیو ویلیت مترجم: علی فیضی این متن به سفارش مرکز خدمات روان‌شناسی و مشاوره زندگی ترجمه‌شده است. افرادی که دنبال کمک گرفتن از مشاور، روان‌درمانگر یا مربی زندگی هستند اغلب گزارش می‌دهند که گیر افتاده‌اند. آن‌ها بعضی‌اوقات احساسات و افکار خود را نمی‌فهمند و اغلب مواقع نمی‌دانند چه‌ک... ادامه »
صفحه 8 از 27اولین   قبلی   3  4  5  6  7  [8]  9  10  11  12  بعدی   آخر   
     
دریافت گواهی ها از طریق پست کمینه

تسهیلاتی جدید برای شرکت کنندگان شهرستان ها

با توجه به اینکه گواهی شرکت در کارگاه ها با یک فاصله زمانی از سازمان نظام روانشناسی دریافت می شود بر این اساس مرکز زندگی در نظر گرفته است برای افراد متقاضی کارگاه­های آتی که مقیم شهرستان ها هستند در صورت علاقمندی آنها با اخذ وجهی، مقدمات ارسال پستی گواهی­ها را فراهم آورد.  

  
تسهیلات و تخفیف ها کمینه

 

  
فهرست و مشخصات کارگاه های اموزشی ویژه متخصصان کمینه
گروه
علاقمندان شرکت در این دوره می توانند به لینک موجود در صفحه وارد شده و درخواست خود را ارسال نمایند. تاریخ جدید متعاقبا اعلام خواهد شد. https://docs.google.com/forms/d/1LXfmpjZ4iops739YMK9LegFKKZhDkKDjdb-T254yyUE/edit
شنبه 26 آذر 1395
تاریخ برگزاری از مرداد 1396- پنجشنبه ها از ساعت 9 الی 13 - با مدرک معتبر از مرکز مشاوره زندگی
سه شنبه 13 خرداد 1396
  
پیوستن به دریافت کنندگان پیامک های مرکز کمینه


قابل توجه علاقمندان دریافت اخبار کارگاه های تخصصی از  طریق پیامک:

http://goo.gl/forms/jmT4vDGBFQNMUQ6E2

 

  DreamSlider کمینه
  

کلاس ها و کارگاه های آموزشی روانشناسی ویژه عموم کمینه
گروه
تاریخ برگزاری: به محض تکمیل ظرفیت اعلام خواهد شد
سه شنبه 13 دی 1393
تاریخ برگزاری به محض تکمیل ظرفیت متعابلا اعلام می گردد.
دوشنبه 16 اردیبهشت 1395
تاریخ برگزاری به محض تکمیل ظرفیت اعلام می گردد.
یک شنیه 22 خرداد 1395
تاریخ شروع کلاس، به محض تکمیل ظرفیت متعاقبلا اعلام می گردد.
یک شنیه 04 شهریور 1395