دوشنبه, 01 خرداد, 1396
ثبت نام

شما در اين صفحه هستيد >> خانه  


اخبار و رویدادهای جدید

علاقمندان می توانند جهت همکاری، فرم موجود را تکمیل و ایمیل نمایند.
شنبه 08 مهر 1395
راه اندازی صفحات مجازی برای ارتباط بیشتر با ما
شنبه 25 تیر 1395
https://telegram.me/DrPoursharifi
شنبه 04 خرداد 1395
ویژه مطالعه، به تفکیک متخصصان و عموم (به توضیح مقابل گروه توجه شود)
10
آیا از دیدگاه علم رفتاری بافتاری می‌توان شناخت را تغییر داد؟
چکیده: متیو ویلیت مترجم: علی فیضی این متن به سفارش مرکز خدمات روان‌شناسی و مشاوره زندگی ترجمه شده است. به تکنیک‌های تغییر شناختی اغلب به‌عنوان چیزی متناقض با درمان‌های مبتنی بر توجه‌آگاهی و پذیرش نگریسته می‌شود. در این رویکردها درمانجویان ترغیب می‌شوند تا به‌جای تغییر دادن شکل و محتوای افکار دشوا... ادامه »
21
چرا به شفقت نیازمندیم؟
چکیده: دنیس تیرچ ترجمه و تلخیص:  علی فیضی این متن به سفارش مرکز خدمات روان‌شناسی و مشاوره زندگی ترجمه شده است. وقتی من در دربی انگلستان برای اولین بار پیش پل گیلبرت آموزش می‌دیدم یکی از اولین سؤالاتی که او از گروه روانشناسان پرسید این بود: چرا به شفقت نیازمندیم؟ بعد از یک سکوت کوتاه‌مدت پاسخی که ... ادامه »
19
قابلیت‌های اصلی درمانگر ACT (بخش چهارم)
چکیده: کرک استروساهل، استیون هِیز، کلی ویلسون و الیزابت گیفورد مترجم: علی فیضی این متن به سفارش مرکز خدمات روان‌شناختی و مشاوره زندگی ترجمه‌شده است.   تعیین مسیرهای ارزشمند درمانگر می‌تواند به درمانجویان کمک کند تا مسیرهای ارزشمند زندگی خود را روشن و واضح کنند (با استفاده از پرسشنامه ارزش&zw... ادامه »
19
قابلیت‌های اصلی درمانگر ACT (بخش سوم)
چکیده:  کرک استروساهل، استیون هِیز، کلی ویلسون و الیزابت گیفورد مترجم: علی فیضی این متن به سفارش مرکز خدمات روان‌شناختی و مشاوره زندگی ترجمه‌شده است. تماس داشتن با لحظه حال درمانگر می‌تواند از محتوی سخنان و تجربه درمانجو بگسلد و به‌طور مستقیم به آنچه در لحظه حال می‎گذرد توجه کند. ... ادامه »
19
قابلیت‌های اصلی درمانگر ACT (بخش دوم)
چکیده: کرک استروساهل، استیون هِیز، کلی ویلسون و الیزابت گیفورد مترجم علی فیضی این متن به سفارش مرکز خدمات روان‌شناختی و مشاوره زندگی ترجمه‌شده است. قابلیت‌های اصلی برای فرایندهای اصلی ACT و مداخلات درمانی درمانگر ACT همین‌که در حالت درمانی صحیح قرار گرفت، باید قابلیت خود را در فهم فرایندهای اصلی نشان بدهد و به ... ادامه »
19
قابلیت‌های اصلی درمانگر ACT (بخش اول)
چکیده: کرک استروساهل، استیون هِیز، کلی ویلسون و الیزابت گیفورد مترجم: علی فیضی این متن به سفارش مرکز خدمات روان‌شناختی و مشاوره زندگی ترجمه‌شده است. . سخت است که قابلیت‌های اصلی درمانگر ACT را توصیف کنیم. چرا؟ چون همان فضایی که ACT از آن شروع می‌شود منجر به ایجاد تکالیف رفتار نو، تمرین‌های تجربی و استعاره&... ادامه »
19
عشق: یک رفتار ارزشمند!
چکیده: جسیکا دور مترجم: علی فیضی این متن به سفارش مرکز خدمات روان‌شناسی و مشاوره زندگی ترجمه‌شده است. عشق رمانتیک تجربه‌ای معنی‌دار برای تعداد بی‌شماری از انسان‌ها است. این تجربه می‌تواند لذت بزرگی به ارمغان بیاورد اما می‌تواند موجب درد و رنج عظیمی هم بشود. با توجه به اهمیت عشق برای بسیاری از افراد... ادامه »
19
سازگاری با بیماری‌های مزمن: پنج اصل مهم که قبل از پژوهش و مداخله باید آن‌ها را در یاد داشت
چکیده: استانتون و رونسون ترجمه و تلخیص: علی فیضی این متن به سفارش مرکز خدمات روان‌شناسی و مشاوره زندگی ترجمه شده است. سوال اساسی در سازگاری با بیماری‌های مزمن از دیدگاه روانشناسی سلامت این است که کدام عوامل روان‌شناختی و کدام سبک رفتارهای مقابله‌ای بهترین پیامد را در مواجهه با عامل استرس‌زای دیرپایی چون بیماری... ادامه »
19
اهمیت معنا در سلامتی
چکیده: جیسون لیلیس مترجم: علی فیضی این متن به سفارش مرکز خدمات روان‌شناسی و مشاوره زندگی ترجمه شده است. وقتی جوان‌تر بودن می‌توانستم با کمترین زحمت ورزش کرده و رژیم غذایی سالمی داشته باشم. عادت کرده بودم این سؤال را از خودم بپرسم: چرا این کار برای مردم این‌قدر سخت است؟ حالا که تکالیف شغلی، فشارهای مالی، مشکلات سلامت... ادامه »
19
چطور می‌توان موقع ناهار غذای سالم‌تری انتخاب کرد؟
چکیده: جیسون لیلیس مترجم: علی فیضی این متن به سفارش مرکز خدمات روان‌شناختی و مشاوره زندگی ترجمه‌شده است. انتخاب منظم و مداوم عادت‌های غذایی سالم سخت است. بسیاری از ما دیگر کار یا دیگر فعالیت‌های مهم هستیم و به همین خاطر وقتی‌ می‌خواهیم غذا بخوریم تصمیمات سریعی می‌گیریم. بدبختانه تصمیمات سریع اغلب بر ا... ادامه »
صفحه 9 از 27اولین   قبلی   4  5  6  7  8  [9]  10  11  12  13  بعدی   آخر   
     
دریافت گواهی ها از طریق پست کمینه

تسهیلاتی جدید برای شرکت کنندگان شهرستان ها

با توجه به اینکه گواهی شرکت در کارگاه ها با یک فاصله زمانی از سازمان نظام روانشناسی دریافت می شود بر این اساس مرکز زندگی در نظر گرفته است برای افراد متقاضی کارگاه­های آتی که مقیم شهرستان ها هستند در صورت علاقمندی آنها با اخذ وجهی، مقدمات ارسال پستی گواهی­ها را فراهم آورد.  

  
تسهیلات و تخفیف ها کمینه

 

  
فهرست و مشخصات کارگاه های اموزشی ویژه متخصصان کمینه
گروه
همان طور که قبلا اطلاع رسانی شد، دوره مقدماتی درمان مبتنی بر پذیرش و تعهد از تاریخ 1396/02/03روزهای یکشنبه از ساعت 14 الی 18 آغاز خواهد شد. افرادی که تا تاریخ 1395/12/25 در این دوره ثبت نام نمایند، از 20% تخفیف برخوردار خواهند شد.
شنبه 26 آذر 1395
  
پیوستن به دریافت کنندگان پیامک های مرکز کمینه


قابل توجه علاقمندان دریافت اخبار کارگاه های تخصصی از  طریق پیامک:

http://goo.gl/forms/jmT4vDGBFQNMUQ6E2

 

  DreamSlider کمینه
  

کلاس ها و کارگاه های آموزشی روانشناسی ویژه عموم کمینه
گروه
تاریخ برگزاری: 4 خرداد 1396 از ساعت 9 الی 13
سه شنبه 13 دی 1393
تاریخ برگزاری به محض تکمیل ظرفیت متعابلا اعلام می گردد.
دوشنبه 16 اردیبهشت 1395
تاریخ برگزاری به محض تکمیل ظرفیت اعلام می گردد.
یک شنیه 22 خرداد 1395
تاریخ شروع کلاس، به محض تکمیل ظرفیت متعاقبلا اعلام می گردد.
یک شنیه 04 شهریور 1395