چهارشنبه, 07 تير, 1396
ثبت نام

شما در اين صفحه هستيد >> خانه  


اخبار و رویدادهای جدید

پنج شنبه 22 تیر 1396
مرکز مشاوره زندگی به منظور ارتقای دانش و مهارت افراد در آستانه ازدواج دوره هایی را به صورت رایگان برگزار می نماید.
چهارشنبه 21 خرداد 1396
چهارشنبه 14 خرداد 1396
ویژه مطالعه، به تفکیک متخصصان و عموم (به توضیح مقابل گروه توجه شود)
10
آیا از دیدگاه علم رفتاری بافتاری می‌توان شناخت را تغییر داد؟
چکیده: متیو ویلیت مترجم: علی فیضی این متن به سفارش مرکز خدمات روان‌شناسی و مشاوره زندگی ترجمه شده است. به تکنیک‌های تغییر شناختی اغلب به‌عنوان چیزی متناقض با درمان‌های مبتنی بر توجه‌آگاهی و پذیرش نگریسته می‌شود. در این رویکردها درمانجویان ترغیب می‌شوند تا به‌جای تغییر دادن شکل و محتوای افکار دشوا... ادامه »
21
چرا به شفقت نیازمندیم؟
چکیده: دنیس تیرچ ترجمه و تلخیص:  علی فیضی این متن به سفارش مرکز خدمات روان‌شناسی و مشاوره زندگی ترجمه شده است. وقتی من در دربی انگلستان برای اولین بار پیش پل گیلبرت آموزش می‌دیدم یکی از اولین سؤالاتی که او از گروه روانشناسان پرسید این بود: چرا به شفقت نیازمندیم؟ بعد از یک سکوت کوتاه‌مدت پاسخی که ... ادامه »
19
قابلیت‌های اصلی درمانگر ACT (بخش چهارم)
چکیده: کرک استروساهل، استیون هِیز، کلی ویلسون و الیزابت گیفورد مترجم: علی فیضی این متن به سفارش مرکز خدمات روان‌شناختی و مشاوره زندگی ترجمه‌شده است.   تعیین مسیرهای ارزشمند درمانگر می‌تواند به درمانجویان کمک کند تا مسیرهای ارزشمند زندگی خود را روشن و واضح کنند (با استفاده از پرسشنامه ارزش&zw... ادامه »
19
قابلیت‌های اصلی درمانگر ACT (بخش سوم)
چکیده:  کرک استروساهل، استیون هِیز، کلی ویلسون و الیزابت گیفورد مترجم: علی فیضی این متن به سفارش مرکز خدمات روان‌شناختی و مشاوره زندگی ترجمه‌شده است. تماس داشتن با لحظه حال درمانگر می‌تواند از محتوی سخنان و تجربه درمانجو بگسلد و به‌طور مستقیم به آنچه در لحظه حال می‎گذرد توجه کند. ... ادامه »
19
قابلیت‌های اصلی درمانگر ACT (بخش دوم)
چکیده: کرک استروساهل، استیون هِیز، کلی ویلسون و الیزابت گیفورد مترجم علی فیضی این متن به سفارش مرکز خدمات روان‌شناختی و مشاوره زندگی ترجمه‌شده است. قابلیت‌های اصلی برای فرایندهای اصلی ACT و مداخلات درمانی درمانگر ACT همین‌که در حالت درمانی صحیح قرار گرفت، باید قابلیت خود را در فهم فرایندهای اصلی نشان بدهد و به ... ادامه »
19
قابلیت‌های اصلی درمانگر ACT (بخش اول)
چکیده: کرک استروساهل، استیون هِیز، کلی ویلسون و الیزابت گیفورد مترجم: علی فیضی این متن به سفارش مرکز خدمات روان‌شناختی و مشاوره زندگی ترجمه‌شده است. . سخت است که قابلیت‌های اصلی درمانگر ACT را توصیف کنیم. چرا؟ چون همان فضایی که ACT از آن شروع می‌شود منجر به ایجاد تکالیف رفتار نو، تمرین‌های تجربی و استعاره&... ادامه »
19
عشق: یک رفتار ارزشمند!
چکیده: جسیکا دور مترجم: علی فیضی این متن به سفارش مرکز خدمات روان‌شناسی و مشاوره زندگی ترجمه‌شده است. عشق رمانتیک تجربه‌ای معنی‌دار برای تعداد بی‌شماری از انسان‌ها است. این تجربه می‌تواند لذت بزرگی به ارمغان بیاورد اما می‌تواند موجب درد و رنج عظیمی هم بشود. با توجه به اهمیت عشق برای بسیاری از افراد... ادامه »
19
سازگاری با بیماری‌های مزمن: پنج اصل مهم که قبل از پژوهش و مداخله باید آن‌ها را در یاد داشت
چکیده: استانتون و رونسون ترجمه و تلخیص: علی فیضی این متن به سفارش مرکز خدمات روان‌شناسی و مشاوره زندگی ترجمه شده است. سوال اساسی در سازگاری با بیماری‌های مزمن از دیدگاه روانشناسی سلامت این است که کدام عوامل روان‌شناختی و کدام سبک رفتارهای مقابله‌ای بهترین پیامد را در مواجهه با عامل استرس‌زای دیرپایی چون بیماری... ادامه »
19
اهمیت معنا در سلامتی
چکیده: جیسون لیلیس مترجم: علی فیضی این متن به سفارش مرکز خدمات روان‌شناسی و مشاوره زندگی ترجمه شده است. وقتی جوان‌تر بودن می‌توانستم با کمترین زحمت ورزش کرده و رژیم غذایی سالمی داشته باشم. عادت کرده بودم این سؤال را از خودم بپرسم: چرا این کار برای مردم این‌قدر سخت است؟ حالا که تکالیف شغلی، فشارهای مالی، مشکلات سلامت... ادامه »
19
چطور می‌توان موقع ناهار غذای سالم‌تری انتخاب کرد؟
چکیده: جیسون لیلیس مترجم: علی فیضی این متن به سفارش مرکز خدمات روان‌شناختی و مشاوره زندگی ترجمه‌شده است. انتخاب منظم و مداوم عادت‌های غذایی سالم سخت است. بسیاری از ما دیگر کار یا دیگر فعالیت‌های مهم هستیم و به همین خاطر وقتی‌ می‌خواهیم غذا بخوریم تصمیمات سریعی می‌گیریم. بدبختانه تصمیمات سریع اغلب بر ا... ادامه »
صفحه 9 از 27اولین   قبلی   4  5  6  7  8  [9]  10  11  12  13  بعدی   آخر   
     
دریافت گواهی ها از طریق پست کمینه

تسهیلاتی جدید برای شرکت کنندگان شهرستان ها

با توجه به اینکه گواهی شرکت در کارگاه ها با یک فاصله زمانی از سازمان نظام روانشناسی دریافت می شود بر این اساس مرکز زندگی در نظر گرفته است برای افراد متقاضی کارگاه­های آتی که مقیم شهرستان ها هستند در صورت علاقمندی آنها با اخذ وجهی، مقدمات ارسال پستی گواهی­ها را فراهم آورد.  

  
تسهیلات و تخفیف ها کمینه

 

  
فهرست و مشخصات کارگاه های اموزشی ویژه متخصصان کمینه
گروه
علاقمندان شرکت در این دوره می توانند به لینک موجود در صفحه وارد شده و درخواست خود را ارسال نمایند. تاریخ جدید متعاقبا اعلام خواهد شد. https://docs.google.com/forms/d/1LXfmpjZ4iops739YMK9LegFKKZhDkKDjdb-T254yyUE/edit
شنبه 26 آذر 1395
تاریخ برگزاری از مرداد 1396- پنجشنبه ها از ساعت 9 الی 13 - با مدرک معتبر از مرکز مشاوره زندگی
سه شنبه 13 خرداد 1396
  
پیوستن به دریافت کنندگان پیامک های مرکز کمینه


قابل توجه علاقمندان دریافت اخبار کارگاه های تخصصی از  طریق پیامک:

http://goo.gl/forms/jmT4vDGBFQNMUQ6E2

 

  DreamSlider کمینه
  

کلاس ها و کارگاه های آموزشی روانشناسی ویژه عموم کمینه
گروه
تاریخ برگزاری: به محض تکمیل ظرفیت اعلام خواهد شد
سه شنبه 13 دی 1393
تاریخ برگزاری به محض تکمیل ظرفیت متعابلا اعلام می گردد.
دوشنبه 16 اردیبهشت 1395
تاریخ برگزاری به محض تکمیل ظرفیت اعلام می گردد.
یک شنیه 22 خرداد 1395
تاریخ شروع کلاس، به محض تکمیل ظرفیت متعاقبلا اعلام می گردد.
یک شنیه 04 شهریور 1395