چهارشنبه, 07 تير, 1396
ثبت نام

شما در اين صفحه هستيد >> مطالعه  >  مطالعه برای متخصصان  ویژه مطالعه، به تفکیک برای متخصصان و عموم: به توضیح مقابل گروه توجه شود.

مطالعه برای متخصصان

ویژه مطالعه برای متخصصان حوزه های روانشناسی، مشاوره و بهداشت روان
23
5 مولفه عالی نظارت بالینی "به اندازه کافی خوب"
چکیده: جسیکا کامپولی و همکاران مترجم: علی فیضی این متن به سفارش مرکز خدمات روان‌شناسی و مشاوره زندگی ترجمه شده است. من و همکارانم در نیسمال تحصیلی پاییز 2015 یک دوره لیسانس در نظارت بالینی را گذراندیم. ما در این نیمسال درباره هدف نظارت بالینی، مسائل اخلاقی و قانونی آن، مدل‌های نظری، متغیرهای ضد انتقال و بین&zwn... ادامه »
14
چه چیزی باعث افسردگی می‌شود؟ افسانه‌هایی درباره عدم تعادل شیمیایی
چکیده: چه چیزی باعث افسردگی می‌شود؟ افسانه‌هایی درباره عدم تعادل شیمیایی دکتر تاد کاشدان مترجم: علی فیضی این متن به سفارش مرکز خدمات روانشناسی و مشاوره زندگی ترجمه‌شده است. من هر وقت برنامه پرطرفدار اخبار شبانه در شبکه NBC را می‌بینم، میدانم که این برنامه 30 دقیقه‌ای چیزی بیش از اخبار روز دنیا را عرضه می‌کند. NBC ... ادامه »
02
چند واقعیت علمی درباره عشق
چکیده: چند واقعیت علمی درباره عشق دکتر ملانی گرینبرگ مترجم: علی فیضی این متن به سفارش مرکز خدمات روان شناختی و مشاوره زندگی ترجمه شده است. زندگی بدون عشق همچون درختی بی بار و برگ است. جبران خلیل جبران عشق از جمله هیجانات بسیار مهم زندگی است که درعین‌حال سوءتفاهم‌های بسیاری درباره آن وجود دارد. مغز انسان ها به طور طبیعی برای ا... ادامه »
     
ویژه مطالعه

مرکز خدمات روانشناسی و مشاوره زندگی، در راستای بخشی از رسالت خود که همانا ارتقای دانش روانشناختی متخصصان و نیز عموم مردم به ویژه مراجعان مراکز خدمات روانشناسی و مشاوره می باشد، قصد دارد مطالبی را با عنوان ویژه مطالعه فراهم و انتشار نماید. از مخاطبان محترم سایت مرکز انتظار می رود گاه گاهی به این صفحه از سایت مراجعه نمایند و از همکاران متخصص مرکز و دیگر اعضای حرفه انتظار می رود نسبت به تهیه و ارسال مطالب اقدام نمایند تا با نام خودشان در سایت منتشر شود.